Mevzuat Servisi

Mevzuat değişiklikleri ve dış ticaret gelişmelerinden haberdar olmak için e-posta adresinizi e-bülten listemize kaydedebilirsiniz.

İnteraktif Vergi Dairesi Broşürü Yayımlandı

5.05.2021
Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından İnteraktif Vergi Dairesi uygulamasına ilişkin olarak hazırlanan “İnteraktif Vergi Dairesi Broşürü” güncellenerek kullanıma sunuldu.

Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB), mükelleflerin vergisel işlemlerini elektronik ortamda yapabilmesine imkan sağlayan İnteraktif Vergi Dairesi uygulamasına ilişkin hazırlanan broşürü yayımladı.

GİB tarafından, mükelleflerin vergi dairesine gitmeden 200’ü aşkın vergisel işlemi 7 gün 24 saat kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabildikleri İnteraktif Vergi Dairesi uygulamasına ilişkin olarak hazırlanan “İnteraktif Vergi Dairesi Broşürü”nün güncellenerek kullanıma sunulduğu belirtildi.

İnteraktif Vergi Dairesi Nedir?

Mükelleflerin, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından elektronik ortamda sunulan vergisel işlemlerini zaman ve yer koşulu aranmaksızın kolay, hızlı ve etkin bir şekilde vergi dairesine gitmeden 7/24 kesintisiz olarak yapabilmesine imkân sağlayan güvenilir ve etkileşimli bir sistemdir.

İnteraktif Vergi Dairesinin işlevleri ve kullanımı ile ilgili bilgiler hazırlanan broşürde grafik ve görseller ile desteklenerek sunuldu.

İnteraktif Vergi Dairesi Broşürüne ulaşmak için tıklayınız.


Saygılarımızla,
Mevzuat Servisi

Duyurumuz ile ilgili görüş ve sorularınız için:
info@sanatgumruk.com mail adresimizden veya telefonla ulaşabilirsiniz.